Informatie

Calorieën in Crackers

Calorieën in Crackers



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Calorieën in Crackers

Als er meer dan één portie beschikbaar is, klik dan op de portie om andere porties te selecteren.

Crackers calorieën en macronutriënten

Portie
Klik om andere eenheden te zien
CalorieënCarb
(g)
Eiwit
(g)
Totaal vet
(g)
Za. Vet
(g)
Crackers, kaas, natriumarm31236.16.315.76
Crackers, kaas, normaal31236.16.315.75.8
Crackers, kaas, sandwich-type met kaasvulling19122.93.59.50
Crackers, kaas, sandwich-type met pindakaasvulling19322.14.89.81.7
Crackers, knäckebröd, rogge20145.24.30.70.1
Crackers, matzo, ei11122.33.50.60.2
Crackers, matzo, ei en ui11121.92.81.10.3
Crackers, matzo, gewoon11223.72.80.40.1
Crackers, matzo, volkoren10022.43.70.40.1
Crackers, melba toast, gewoon117233.610.1
Crackers, melba toast, gewoon, zonder zout27353.68.52.20.3
Crackers, melba toast, rogge (inclusief pompernikkel)55111.60.50.1
Crackers, melba toast, tarwe5310.81.80.30
Crackers, melk507.70.81.70.3
Crackers, beschuit toast417.21.40.70.1
Crackers, rogge, sandwich-type met kaasvulling688.61.33.20.8
Crackers, rogge, wafels, gewoon204495.90.50.1
Crackers, rogge, wafels, gekruid5410.51.31.30.2
Crackers, saltines (inclusief oester, frisdrank, soep)30049.66.57.91.2
Crackers, saltines, vetvrij, natriumarm5912.31.60.20
Crackers, saltines, zoutarm (inclusief oester, frisdrank, soep)19532.24.15.31.3
Crackers, saltines, ongezouten toppen (inclusief oester, frisdrank, soep)132.10.30.40.1
Crackers, standaard snacktype, normaal31137.84.615.72.3
Crackers, standaard snacktype, normaal, zoutarm31137.84.615.72.3
Crackers, standaard snack type, sandwich, met kaasvulling688.71.330.9
Crackers, standaard snack, sandwich, met pindakaasvulling708.31.63.50.7
Crackers, tarwe, zoutarm141.90.30.60.2
Crackers, tarwe, normaal39353.97.117.14.3
Crackers, tarwe, sandwich, met kaasvulling708.31.43.50.6
Crackers, tarwe, sandwich, met pindakaasvulling707.61.93.80.7
Crackers, volkoren41664.58.316.23.2
Crackers, volkoren, zoutarm41664.58.316.23.2


Bekijk de video: Tips in de Supermarkt - Gezond boodschappen doen! OPTIMAVITA (Augustus 2022).