Informatie

Calorieën in Salade Dressing

Calorieën in Salade Dressing



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Calorieën in Salade Dressing

Als er meer dan één portie beschikbaar is, klik dan op de portie om andere porties te selecteren.

Saladedressing Calorieën en Macronutriënten

Portie
Klik om andere eenheden te zien
CalorieënCarb
(g)
Eiwit
(g)
Totaal vet
(g)
Za. Vet
(g)
Slasaus, spek en tomaat7824.84.38413
Slasaus, blauw + roquefort kaas, commercieel, normaal, zonder zout771.10.781.5
Slasaus, blauwe of roquefort kaasdressing, commercieel, normaal771.10.781.5
Slasaus, blauwe of roquefort kaasdressing, vetvrij30567.85.62.10.3
Slasaus, blauwe of roquefort-kaasdressing, minder calorieën21432.95.26.71.6
Slasaus, blauwe kaas of roquefortkaas, caloriearm2437.112.517.66.3
Slasaus, karnemelk, lite1 eetlepel342.40.22.60.2
Salade dressing, caesar dressing, normaal12417.32.8135.620.7
Slasaus, caesar, caloriearm26444.60.710.61.7
Slasaus, koolsalade97559.52.383.512.3
Slasaus, koolsalade, minder vet885107.6053.88
Slasaus, franse dressing, commercieel, normaal712.40.170.9
Slasaus, franse dressing, commercieel, normaal, zonder zout1 eetlepel692.30.16.70.8
Slasaus, franse dressing, vetvrij215.1000
Slasaus, franse dressing, caloriearm52070.2133.84.9
Slasaus, franse dressing, vetarm384.80.12.20.2
Slasaus, franse dressing, vetarm, zonder zout384.80.12.20.2
Slasaus, Frans, katoenzaad, olie, huisrecept880.509.82.5
Slasaus, Frans, huisrecept880.509.81.8
Slasaus, groene godin, normaal1046184.7106.214.6
Slasaus, huisrecept, gekookt4003810.724.27.4
Slasaus, huisrecept, azijn en olie720.4081.5
Slasaus, Italiaanse dressing, commercieel, normaal431.50.14.20.7
Slasaus, Italiaanse dressing, commercieel, normaal, zonder zout431.50.14.20.7
Slasaus, Italiaanse dressing, vetvrij71.20.10.10
Slasaus, Italiaanse dressing, minder calorieën43214.50.643.26.2
Slasaus, Italiaanse dressing, vetarm110.70.110.1
Slasaus, Italiaanse dressing, vetarm, zonder zout110.70.110.1
Slasaus, KRAFT GRATIS vetvrije Italiaanse dressing2 eetlepels203.60.50.30.2
Slasaus, KRAFT GRATIS vetvrije ranchdressing2 eetlepels4810.70.20.40.1
Slasaus, KRAFT LIGHT DONE RIGHT! Italiaanse dressing2 eetlepels532.50.34.50.4
Slasaus, KRAFT LIGHT DONE RIGHT! Ranch dressing2 eetlepels773.20.46.80.6
Slasaus, KRAFT Mayo Vetvrije Mayo Dressing1 eetl11200.40.1
Slasaus, KRAFT Mayo Light Mayonaise1 eetl501.30.14.90.8
Slasaus, KRAFT WONING ZONDER Vetvrije Dressing1 eetl132.500.40.1
Slasaus, KRAFT WONDERLICHT ZACHTE Dressing1 eetl372.30.130.5
Slasaus, KRAFT Ranch Dressing2 eetlepels1481.30.415.62.4
Salade dressing, KRAFT Zesty Italiaanse dressing2 eetlepels1091.80.111.11.2
Slasaus, mayonaise en mayonaise, caloriearm61055.42.144.16.9
Slasaus, Mayonaise dressing, dieet, geen cholesterol94457.82.280.812.1
Slasaus, mayonaise, normaal, met zout573.50.14.90.7
Slasaus, mayonaise, imitatie, melkroom151.70.30.80.4
Slasaus, mayonaise, imitatie, soja352.402.90.5
Slasaus, mayonaise, imitatie, soja zonder cholesterol682.206.71.1
Slasaus, mayonaise, licht1 eetlepel491.20.150.8
Slasaus, mayonaise, soja- en saffloerolie, met zout990.40.2111.2
Slasaus, mayonaise, sojaolie, met zout990.50.210.81.6
Slasaus, mayonaise, sojaolie, zonder zout990.40.2111.6
Slasaus, mayonaise-achtig, vetvrij1 kopje21539.70.56.91.5
Slasaus, peperkorreldressing, commercieel, normaal760.50.28.21.4
Slasaus, ranchdressing, commercieel, normaal1 eetlepel7310.27.70
Slasaus, ranchdressing, vetvrij1 eetlepel173.700.30
Slasaus, ranchdressing, vetarm1 eetlepel332.40.22.60.2
Slasaus, Russische dressing870763.964.110.1
Slasaus, Russische dressing, caloriearm234.50.10.70.1
Slasaus, sesamzaaddressing, normaal681.30.56.90.9
Salade dressing, zoet en zuur389.30.300
Salade dressing, duizend eiland dressing, vetvrij214.70.10.20
Salade dressing, duizend eiland dressing, verminderd vet313.40.120.1
Slasaus, duizend eiland, commercieel, normaal92536.62.787.712.7


Bekijk de video: 5 Homemade Salad Dressings. EASY + HEALTHY (Augustus 2022).